E-Posta Hesabınızda Oturum Açma

Oluşturduğunuz e-posta hesabında oturum açmak (giriş yapmak) için öncelikle e-posta adresini aldığınız siteye girmeniz gerekir. Örneğin Outlook.com sitesinden bir mail adresi aldıysanız Outlook.com sitesine tıklayın. Sayfanın sağında bulunan kutulardan ilkine e-posta adresinizi ikincisine şifrenizi girerek oturum aç butonuna tıklayın. Bilgileri doğru girdiyseniz e-posta adresinize giriş yapmış oldunuz. Diğer e-posta servislerine giriş yapmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

 

One thought on “E-Posta Hesabınızda Oturum Açma

  1. Neyazıkki şuanda e posta adresi açabilmek için iki gündür uğraşıyorum önceden böyle değildi çok kolaydı şimdi öyle değil nereye tıklasan karşına başka birşey çıkıyor önceden Google ye yazdığın zaman karşına çıkıyordu şimdi yazıyorsun karşına bir şirket çıkıyor ve kaydolun biz sizi arayalım diyor senbeni niye arayacaksın kardeşim ben hisse almıyorum ki be arayacaksın yani çok saçma bir durum

  2. Bende ya açmak istiyorm ama bir türlü olmuyir email acmak istiyorm yada gmail gerekiyor watpatde de mesaj atilmasi sorun oluyor??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir